Про центрПланировкаКонтакт
РозташуванняКлієнти

Третій поверх

Другий поверх

Преший поверх

Цокольний поверх

 

«KEMPA CENTER» — це сучасна 3-х поверхова споруда, обшита біло-блакитним сайдінгом з нестандартним вирішенням фасадної групи.

Загальна функціональна плоша «KEMPA CENTER» - 12 000 кв.м.. На сьогодні вона включає як офісні приміщення різної площі та конфігурації, так і торгові приміщення, які відповідають усім вимогам, що пред'являються до офісних центрів такого рівня.

Приміщення, що пропонуються в нашому офісному центрі Ви можете арендувати вже починаючи з 30м2. Планування приміщення, рівень оздоблення, дизайн, а також саме будівництво буде виконане виходячи з ваших бажань і пропозицій в найкоротший термін. Можливі варіанти обладнання приміщення офісними меблями з підведенням необхідних комунікацій до робочих місць.
Приміщення, що пропонуються Вашій увазі, можуть бути переобладнані в залежності від побажань клієнта. Для зручності надані план-схеми кожного з поверхів комплекса «KEMPA CENTER».

Вы можете ознайомитись з прикладами оформлення Вашого офісу.

У Вас є можливість за допомогою нашого Internet-сайту скористатися анкетою-запитом для отримання більш детальної і повної інформаціі про усі можливі варіанти приміщень, оптимальних для Вашої компанії (фірми). Ми будемо раді надати Вам усю необхідну інформацію у найкоротші строки.


Назад [ Про центр ] [ Розташування ] [Планiровка ] [ Клієнти ] [ Контакт ] Далі

   © Kempa Center 2001 All rigts reserved.