На головну сторінку
Про центрПланировкаКонтакт
РозташуванняКлієнти
Клієнти

Клієнти

 

На даний момент в «KEMPA CENTER»знаходяться офіси таких відомих фірм як:

Absolut-Holding - Фірма, створена в 1992 році, стала першим на українському ринку імпортером офісних меблів європейського класу, пропонуючи вітчизняному споживачу високоякісні, ергономічні, стильні меблі від італійських виробників з п'ятидесятирічним досвідом праці фабрики "LAS Мobili mark", а також стільці та крісла від "ITALIAN SEDIOLITI" та польських фабрик.

В перших експозиціях "ABSOLUT" були представлені десять робочих та директорських систем, а до свого п'ятиріччя фірма виконала більше 12 тисяч замовлень і тільки в 1997 - юбілейному році - обладнано біля 1000 кабінетів керівників та 3000 робочих місць.

Список партнерів-виробників також збільшено: поряд з "LAS Мobili mark", "PENTA" свою продукцію - а це, переважно, елітні кабінети керівника та ексклюзив екстракласа - пропонують "FREZZA", "ORA ACCIAIO", "R.A.MOBILI".

Постійно розширюється асортимент, створюються нові системи офісних меблів. Тільки у другій половині 1999 року на український ринок виведено 5 нових ліній - ІLE, ЕF.EX, FOCUS, FLEX, SAX, а 2000 рік відкрився презентацією принципово нової універсальної системи FORMAT.

Окрім традиційних варіантів облаштування офісів різної площі та конфігурації ми пропонуємо співробітництво у сфері обладнання нестандартних приміщень, які потребують спеціальних дизайнерських розробок та виготовленням меблів "під замовлення", а також здачу офісів "під ключ".

Висока якість меблів від "ABSOLUT" — одна з складових успішного розвитку фірми на протязі майже десятиріччя. У єдиному в своєму роді салоні фірми у м. Києві по вул. Васильківській, 1 працюють професіонали високого класу, які готові відповісти на будь-які Ваші запитання та вирішити будь-які задачі, пов'язані з обладнанням Вашого робочого місця.

Сайт:http://www.absolut-holding.kiev.ua


[ ... nelson ... ] — пропонує неординарний підхід до обладнання інтер'єру Вашого дому та офісу. Продукція СП "НЕЛЬСОН" ефектна та ефективна як у приватних квартирах, так і в приміщеннях загального призначення. Вона дозволяє економити не тільки площу та кошти, але й час, необхідний для ремонту та реконструкції приміщень, монтажу дорогих стаціонарних перегородок. Нестандартний підхід, оперативність, та європейський рівень якості зумовили ведучі позиції СП "НЕЛЬСОН" на протязі чотирьох років діяльності на ринку України.
До уваги клієнтів, пропонуються дуже зручні шафи-купе з розсувними дверима, які підійдуть до будь-якого приміщення. Комплектуючі тільки відомих фірм - двері канадської системи KOMANDOR, французької NEVES, зеркала з Бельгії.


[ ... krohne ... ] — представництво в Києві німецької фірми KROHNE, яке представляє на українському ринку прилади для вимірювання витрат, рівня та густоту (ротаметри, вихрьові витратометри, магнітно-індукційні витратометри ALTOFLUUX , ультразвукові витратометри ALTOSONIC, масові витратометри CORIMASS, прилади для вимірювання рівня та розподілу фаз рідини) та системи управління резервуарними парками та процесами наливання.

Сайт:http://www.krohne.com


[ ... nagel ... ] — приватне підприємство, яке займається виробництвом будівельних матеріалів, віконних, дверних блоків та інших будівельних конструкцій з алюмінію. Виробам "NAGEL" притаманні такі ознаки :

  • вишуканий дизайн та висока якість;
  • зручна та надійна експлуатація без додаткових витрат на
  • обслуговування;
  • абсолютна екологічна безпека.

Для виробництва алюмінієвих конструкцій фірма "NAGEL" використовує один з найкращих у Європі - профіль Бельгійської фірми "REYNAERS".[ ... kodak ... ] — більш докладну інформацію Ви можете отримати на офіційному сайті http://www.kodak.com


[ ... owens-illinois ukrain ... ] — Концерн ОУЕНС-ІЛЛІНОЙС виробляє більш ніж 52% всієї склотари у світі. Склозаводи цього концерну працюють на всіх континентах. Ми пропонуємо в Україні продукцію концерну, у тому числі 2-х заводів Польщі, Угорщини, 16-ти - в Італії, Естонії, Фінляндії, 2-х заводів Чехії та інших країн Європи. Нашою метою є найкраща пропозиція склотари на ринку України у співвідношенні "ціна/якість".


[ ... wavin ... ] — пластикові системи водо - та газозабезпечення, опалення та каналізації. Водосточні системи, зливні бачки, сифони, дренаж.
Сайт: http://www.wavin.com


[ ... unigue ... ] - «ДБКФЛ», ще відома як "Юнік Фармасьтікелс" (до 1995г.), займається виробництвом лікарських речовин, проміжних продуктів, готових препаратів, радіодіагностичних засобів, натуральних агропродуктів та ліків з лікарських рослин.

Сайт: http://www.uniquepharma.com

E-mail: jbcpl@publik.ua.net[ ... ciech ... ]
Представництво ЦІЕХ С.А. являється виразником інтересів зовнішньоторговельної компанії CIECH S.A. (Республіка Польща), акціонерної фірми, яка об'єднує 83 комбінати та заводи хімічної промисловості Польщі. Oсновною задачею Представництва являється представницька діяльність для ЦІЕХ C.А. Варшава, яка займається експортом та імпортом медикаментів, хімічної сировини органічної та неогранічної хімії, отрутохімікатів, мінерального добрива, сірки, солі, сировини для лакофарбної продукції, продуктів нафтопереробки та нафтохімії. Задачею Представництва ЦІЕХ C.А. в Україні являється налагодження товарообміну між заводами хімпромисловості Польщі та України.
E-mail:office@ciech.kiev.ua


[ ... intels ... ]є частиною мережі ІНТЕЛС, яка існує на протязі 13 років у 16 країнах світу. Фірма спеціалізується на юридичних послугах в області інтелектуального майна. ІНТЕЛС здійснює послуги по захисту в Україні та інших країнах світу права на товарні знаки, винаходи, корисні моделі, промислові зразки та інші об'єкти інтелектуальної власноті.
E-mail:intels@citiustele.com


ELKO Kiev

Дистриб`юція комп`ютерних комплектуючих.

Сайт: www.elko.kiev.ua


Компанія ICI Ukraine

Компанія ICI Ukraine являється українським представництвом компанії Industrial Commodities Inc., USA. Основний вид діяльності - продаж будівельних матеріалів та феросплавної продукції.


POLFA KUTNO S.A.

Фармацевтична фірма.

Сайт: http://www.polfakutno.pl


THOMSON

Французький виробник теле-відео-аудіо апаратури.


35mm PRODUCTION

Студія 35 mm пропонує повний комплекс послуг із виготовлення ексклюзивних комерційних продуктів від домашнього відео до професійних кінофільмів. Компанія спеціалізується на виробництві TV-програм, рекламних роликів, іміджевих фільмів, відео-презентацій, а також 3D і 2D моделюванні.
Сайт: www.35mm.kiev.ua
E-mail: help@35mm.kiev.ua

 Назад [ Про центр ] [ Розташування ] [Планiровка ] [ Клієнти ] [ Контакт ] Далі

   © Kempa Center 2001 All rigts reserved.