Про центрПланировкаКонтакт
РозташуванняКлієнти
ОписОхоронаАвтостоянкаКонференц залКомунікаціїОбслуговування

Про центр

«KEMPA CENTER» — перший в Україні бізнес-центр європейського рівня категорії "Б".

Реалізацію проекту розпочато у липні 1994 року, у листопаді було відкрито найбільший в Україні салон офісних меблів фірми "ABSOLUT", а наприкінці 1995 року тут розмістилося більш 30 фірм з Італії, Польші, США, Великобританії, Японії, Австрії, Голандії, Ірландії, Естонії, Фінляндії, Росії.

Загальна функціональна площа «KEMPA CENTER»12 000 кв.м., де розташовано як офіси різної площі та конфігурації, так і торгові приміщення, які відповідають усім вимогам, що пред'являються до офісних центрів такого рівня.

Зручне розташування, інформованість про «KEMPA CENTER» зацікавлених осіб та потенційних партнерів, європейський дизайн, комфортне середовище забезпечать найкращі умови для розвитку Вашого бізнесу та нашого взаємовигідного співробітництва.

Вже сьогодні десятки підприємців скористалися наданою «KEMPA CENTER»можливістю практично ознайомитись з українським ринком, встановити перспективні зв'язки, а також орендувати комфортабельний офіс в престижному діловому осередку, яким є «KEMPA CENTER».

Співробітники «KEMPA CENTER» готові надати своїм партнерам послуги щодо розв'язання юридичних, митних та інших проблем, рекламно-інформаційного забезпечення. За бажанням клієнтів можливо перепланування офісів з урахуванням функціональних та дизайнерських критеріїв замовника.Назад [ Про центр ] [ Розташування ] [ Планiровка ] [ Клієнти ] [ Контакт ] Далі

   © Kempa Center 2001 All rigts reserved.